Магазин в Киеве возле метро Лыбедская работает в обычном режиме. Доступен самовывоз заказов.
График работы:

Магазин в Киеве: ежедневно 10:00–20:30

Прием интернет-заказов: через сайт круглосуточно

0
Мой заказ
Рус
Добавьте товары в желания

Книга "Часодії. Книга 4. Часове ім'я" Наталія Щерба

В наличии
Артикул: BOOK-00137
260 грн
В желания
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список желаний
Описание

Книга "Часодії. Книга 4. Часове ім'я" Наталія Щерба

  • Цикл: Часодії (книга 4)
  • Видавництво: Школа
  • Кількість сторінок: 384
  • Палітурка: Тверда
  • Формат: 165х220 мм
  • Мова: українська

У книзі «Часове ім`я» продовжується оповідь про неймовірні, захопливі та часто небезпечні пригоди в чародійному світі володарки ЧорноКлюча Василини. Ці пригоди змішуються з шаленими переживаннями в її серці: чи буде коли-небудь їх родина разом? Чи розв`яжуться нарешті непорозуміння з її найближчим другом? У кого ж таки вселиться страшний і підступний Дух Астрагор? Та крім того, на тендітну юну дівчинку чекає участь у перегонах на зорепташці, пошуки Чорної Кімнати, падіння в страшну розщелину Розколотого замку, таємне проникнення в чужий замок, жорстоке покарання. І нарешті головне – здобуття чародійної речі в Чорній Кімнаті. 

Часові ключі міцно повʼязують кожного ключника з однією із сімох кімнат Розколотого замку і можуть вказати шлях до нього, хоча найбільше надій під час пошуку покладалося на ту, в чиєму серці живе синя іскра. Стільки всього сталося останнім часом! Триває протистояння фей та ключників, Василина, Феш, Нік, Захарра та їхні вірні друзі доклали чимало зусиль, щоб врятувати зачасовану фею. Розколотий замок знайдено, у нього повернувся Час (хоча Астрагор і сердиться на Василину), може, тепер часівники житимуть у спокої. Герої дізналися страшні таємниці минулого, відсвяткували найбільше часодійне свято — Новий рік, отримали подарунки від Білого Часодія та загадали заповітні бажання, які можуть здійснитися вдесятеро швидше. 

У четвертій книзі «Часове імʼя» після повернення часу до Часової вежі Василина приїхала до замку Чорнолюту, аби впродовж року навчатися у Чорної Королеви, дізналася важливі подробиці історії своєї родини, побачила на власні очі дивовижні часові механізми, почала вчити бойові ефери й знайшла нових друзів. У Білому замку триває підготовка до чарувань, у Чорноводі святкуватиметься День народження близнят Огнєвих, куди Василина з новим другом завітає зі спеціальним подарунком для винуватців свята. 

Ключники відвідують уроки вищого часодійства від Астаріуса, бо невдовзі вони вирушать у Розколотий замок шукати засекречені кімнати, а доти мусять зʼясувати стосунки один з одним і приборкати хвилювання та внутрішні суперечки: срібноключник дивує своєю поведінкою, Нік та Діана намагаються застерегти подругу від лиха, Захарра переймається братовою долею, золотоключник часом вражає своєю несподіваною увагою та прихильністю... Чи збудуться пророцтва Гільдії віщунів, чи зможе змінити чиюсь долю зодчий, як приховати таємниці, щоб не нашкодити Білій Королеві? Правда подеколи дуже гірка, тож невже Василина виправдає брата і зможе так просто «вийти із гри»? Що насправді приховує Чорна кімната і чи не виявиться ціна за всі секрети замку аж занадто високою?..

Новый отзыв или комментарий
Войти с помощью
Оцените товар
Отправить
Наверх