Магазин в Киеве возле метро Лыбедская не работает в связи с карантинными ограничениями. Доступен самовывоз товара (обязательно согласуйте время с менеджером). Заказы интернет-магазина обрабатываются и отправляются как обычно.

График работы:

Магазин в Киеве: ежедневно 10:00–20:30

Прием интернет-заказов: через сайт круглосуточно

0
Мой заказ
Рус
Добавьте товары в желания

Книга "Іграшки Київського заводу М.Ф. Ватутіна. Колекція Державного музею Іграшки, м. Київ" Тетяна Пржегодська, Людмила Гладун, Елен Орро та інші

В наличии
Артикул: BOOK-00113
825 грн
В желания
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список желаний
Описание

Книга "Іграшки Київського заводу М.Ф. Ватутіна. Колекція Державного музею Іграшки, м. Київ" Тетяна Пржегодська, Людмила Гладун, Елен Орро та інші. 

Книга розповідає про історію Київського експериментально-механічного заводу імені М. Ф. Ватутіна – одного з провідних підприємств із виробництва іграшок в Україні. В центрі уваги авторів продукція заводу – іграшки, що дарували радість дітям, починаючи з нелегких повоєнних часів і до моменту закриття підприємства на початку 2000-х років.
Видання адресоване тим, хто цікавиться історією виробництва іграшок в Україні, колекціонерам, сучасним виробникам іграшок, а також широкому колу читачів, дитинство яких припало на 40-ві–80-ті роки ХХ століття. 

132 стор., 220 × 220 мм; тверда обкладинка, друк повнокольоровий.
Мова: українська, російська;
Тираж: 50 прим.

Новый отзыв или комментарий
Войти с помощью
Оцените товар
Отправить
Наверх