Книга "Боги гібридної війни. Гібридна війна в Україні. XXI сторіччя" Жирохов М.

Производитель: - Книги (Books)
Артикул товара: KNIGA-00910
3549565

Книга "Боги гібридної війни. Гібридна війна в Україні. XXI сторіччя" Жирохов М.

В магазине
315 грн.

Если у Вас не получается добавить товар в корзину, то:

Книга "Боги гібридної війни. Гібридна війна в Україні. XXI сторіччя" Жирохов М.

 • Серія: Гібридна війна в Україні. XXI сторіччя
 • Видавництво: Patriot Book
 • Автор: Михайло Жирохов
 • Рік видання: 2017
 • Кількість сторінок: 182 з ілюстраціями
 • Обкладинка: тверда
 • Формат: 130х210 мм

Чому саме артилерія? По багатьом незалежним джерелам, як українським так і сепаратистко-російським, доля бойових втрат в наслідок застосування артилерії під час ведення активних операцій цієї війни склала не менш ніж вісімдесят шість відсотків. Власне ця суха цифра і визначає ступінь її участі у бойових діях та впевнено дає право порівнювати артилеристів з “богами”.

Незважаючи на всі обмеження та специфіку гібридної війни наші артилеристи скрізь та завжди ефективно виконували свої бойові завдання. Прочитавши цю книгу ви дізнаєтеся яку роль зіграла артилерія практично в усіх операціях та на усіх напрямках. Такого досвіду бойового застосування артилерії що одержало за роки гібридної війни українське військо на сьогодні не має жодна армія світу.

Ця гібридна війна ще триває. Але в інформаційну епоху суспільство не може чекати її завершення для підсумку та осмислення подій. Історія створюється у нас на очах і потребує в першу чергу сухої та об'єктивної фіксації фактів. Тому в книгу включено повний опис всіх артилерійських бойових частин, котрі приймають участь в бойових діях, перелік героїв-артилеристів, та тих, хто не повернувся додому.

Выбор темы:История войн и локальных конфликтов
Отзывы
  Оставить отзыв
  НАПИСАТЬ НАМ

  Пожалуйста, введите сообщение.