Modelkits - scale model kits and all things for your hobby. With love from Ukraine.

ModelKits.com.ua - український інтернет-магазин, присвячений моделізму, моделюванню та колекціонуванню. Ми відкрилися в далекому 2004 році і з тих пір пропонуємо нашим користувачам величезний асортимент збірних моделей танків, фігур, літаків, автомобілів, кораблів від відомих вітчизняних та закордонних компаній (MiniArt, ICM, Звезда, Trumpeter, Revell, Tamiya, Roden, Eduard, Italeri, Dragon, Meng, Takom, Vallejo, Ammo of Mig AK Interactive Airfix та багато інших).

На відміну від більшості інших інтернет-магазинів, що продають лише пластикові моделі, ми пропонуємо нашим відвідувачам великий вибір моделей вітрильників з дерева найвідоміших виробників (Amati ModellismoArtesania LatinaMamoliMantua ModelConstructoOcCreМастер Корабел, Corel, Model Shipways, Billing Boats, Jotika та інших), понад 30 брендів колекційних та ігрових мініатюр в різних масштабах від провідних європейських виробників (Andrea MiniaturesPegaso ModelsEK CastingsEl Viejo Dragon MiniaturasReaper MiniaturesPrivateer PressRackhamVerlindenSeilAitna ModelElite MiniaturesSoldiers та інші). Військово-історичні мініатюра представлена фігурками єгиптян, римлян, спартанців, вікінгів, середньовічних лицарів, древнєруських воїнів, солдат армії Наполеона, запорізьких козаків, самураїв та сотнями інших мініатюр воїнов різноманітних народів та епох. Фігурки фентезі та Sci-Fi оптимальні як для настільних ігор з мініатюрами (наприклад, для DnD (ДнД), так і як самостійний арт-об'єкт для колекціонування).

Крім збірних масштабних моделейколекційної мініатюри та моделей з дерева, мы також спеціалізуємося на інструментах та аксесуарах для хобі, а також модельній та військово-історичній літературі.

В нашому асортименті Ви завжди знайдете фарбу для моделейспеціальний інструментнаборы для конверсії, фототравління, декалі, а також хобі-літературу, журнали та книги на військову тематику. У нас завжди можна придбати актуальні новинки, замовити необхідний товар, отримати пораду чи професійну консультацію, поділитися досвідом.

Більшу частину продукції можна побачити та придбати в нашій крамниці в місті Київ за адресою:

  • вул. Велика Васильківська 143/2 (поряд з метро "Либідська"), ТЦ "Інтервал-Плаза", 1-й поверх, магазин №23. Телефон: +38 (097) 493-57-64. Ми відкриті з вівторка по неділю з 11:00 до 19:00 ( понеділок вихідний ).

ModelKits сборные модели и хобби продукцияModelKits сборные модели и хобби продукцияModelKits сборные модели и хобби продукция